Väga siiralt sinu

Kerry Winfrey

Kirjeldus

Võluv, südantsoojendav ja lõbus armastuslugu

Teddy Phillips poleks kunagi arvanud, et veel ka peaaegu kolmekümneaastasena veedab ta kõik päevad mänguasjadega ümbritsetult. Aga vintage-mänguasjapoes töötamine on praktiliselt kõik, mis toimub ta elus pärast seda, kui pikaaegne kallim ta tseremoonitsemata maha jätab. Ainus talle alles jäänud rõõm on „Everetti juures“, kohaliku telekanali lastesaade, mida juhib Everett St. James, mees, kes Teddy arvates on väga rahustav… ja, olgu, kena.

Teddy võtab julguse kokku ja kirjutab talle, tundes end pisut nagu üks lastest, kes Everetti saatesse kirjutavad. Everett annab alati head nõu ning tundub, et tema elus on kõik paigas – ja suurel määral ongi: tal on suurepärane tugivõrgustik, toredad sõbrad ja unistuste töö. Aga tema kuklas tiksub ikka püsivalt tunne, et midagi on puudu.

Kui Theodora-nimeline naine Everettile kirjutama hakkab, on mees naise aususest ja haavatavusest rabatud. Nad jätkavad teineteisele kirjutamist, samal ajal kordagi päriselt kohtumata. Kui nende maailmad aga kokku põrkavad, peavad mõlemad laskma oma hirmudel minna ja välja mõtlema, mida nad päriselt tahavad – ning seda, kas nad soovivad oma tulevikku ka teineteist.

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Romantika