Patsiendisaladus

Loreth Anne White

Kirjeldus

Kui idüllilises rannikukogukonnas leitakse kaljude alt tervisejooksja räsitud surnukeha, ei paista need täiuslikud naabrid ühtäkki enam nii väga täiuslikud...

Lily Bradley on lugupeetud psühhoterapeut, abielus väljapaistva professoriga. Nad elavad oma kahe lapsega unistuste majas tihedasti ühte põimunud Story Coveʼis. Lily elu on väga stabiilne. Nii vähemalt paistab. Terapeudina adub ta, et kõik hoiavad miskit ainult enda teada. Isegi tema.

Ühel päeval veereb linna sensuaalse ja vabameelse Arwen Harperi käsitsi värvitud Volkswagen, kuueteistaastane poeg kõrvalistmel. Üleöö pole Story Coveʼi saladused enam turvaliselt kaitstud. Sest Arwen võib oma uusi naabreid tunda paremini kui nemad ise.

Nüüd on keegi surnud ja see näib olevat mõrv. Brutaalne ja isiklik. See surm kutsub kohale uurija Rue Duvali terava pilgu. Rue ülesanne on saladusi paljastada. Aga ta on ka nende hoidmise ekspert.

Kui kolme naise elud vältimatult põimuvad, on selge üks: kui on vaja ellu jääda, võivad ka tavalised inimesed teha kõige kohutavamaid asju.

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Kriminaalromaanid ja põnevikud