Mesinädalate tareke

Lori Foster

Kirjeldus

Yardley oli rahul sellega, et korraldab teiste pulmi...
Kuid elul olid teised plaanid.

Yardley Belanger on tõeline imetegija, korraldades täiuslikke muinasjutupulmi. Omapärase pulmakorraldaja talustiilis peod, mis hõlmavad kõike pruudikimpudest kuni kauboisaabasteni, on Cemetery väikelinnas tõelise tormi tekitanud. Ent kui asi puudutab ta enda armuelu? Siis on ta saamatu.

Täiesti saamatu.

Vahest ongi nii parem. Kolmekümne ühe aastane naine on end täielikult oma ärile pühendanud ning tal pole aega mitte millegi ega kellegi jaoks. Ning see on asi, mida ei muuda isegi mitte ta kliendi võrratu vanem vend... eks?

Travis Long soovis oma õele Sheenale kinkida ta unistuste pulmad. Ta on pärast nende vanemate traagilist surma teinud kõik, et õde tunneks end armastatuna, ja andnud talle kõik, mida ta vajab. Aga... talustiilis pulmapidu? Kohas nimega Cemetery? Ent näib, et Yardley teab täpselt, mida ja kuidas teha, ning Travis avastab, et armub temasse iga päevaga üha rohkem.

Peagi avastavad Yardley ja Travis, et heatahtlikud kohalikud elanikud nügivad neid teineteise poole, nii et linna lemmikpulmakorraldaja saaks oma õnneliku lõpuga muinasloo.

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Romantika