Armastusega Söörile

Lauren Layne

Kirjeldus

See romantiline ja naljakas lugu jälgib kahte kolmekümnendates eluaastates inimest, kes tutvuvad pimekohtingu äpis – ja selgub, et nendevaheline veebitõmme on täpe võrreldes rivaalitsemisega päriselus

Alati rõõmsameelne ja innukalt kõigile meeldida püüdev Gracie Cooper on valmis igast olukorrast parimat võtma. Kui ta isa sureb kõigest mõni kuu pärast kopsuvähi diagnoosi, loobub Gracie unistusest saada kunstnikuks ja võtab üle isa asustatud šampanjapoe Midtownis Manhattanil. Ta avastab peagi, et pood toob ohtlikult vähe sisse ja et asju veel keerulisemaks ajada, teeb ettevõte, mida juhib uskumatult nägus, aga ärritavalt ülbe Sebastian Andrews, ettepaneku rendileping välja osta, et ehitada poe asemele pilvelõhkuja. Kuid Graciele on talumatu mõte heita isa unistus tuulde samamoodi nagu enda oma.

Ülekoormatud Gracie ei taha aga sõpradele ja perekonnale tunnistada, et tal on poe suhtes kahtlusi. Ta otsib nõu ja tröösti inimestelt, keda ta pole elu seeski kohanud – näota Söörilt, kellega ta tutvus pimekohtingu äpi kaudu, kus sobivad kandidaadid saavad meile vahetades ja ühiste huvide kaudu teineteist tundma õppida, enne kui avaldavad oma pärisnime või vahetavad fotosid.

Aga kuigi Gracie avastab end tasapisi küberruumi Sööri armumas, pole tal aimugi, et päriselus on ta meest juba kohanud… ega salli tolle varjugi.

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Romantika