Kadunud ja leitud tüdruk

Maisey Yates

Kirjeldus

New York Timesi menukirjanik Maisey Yates on kirjutanud hämmastavalt jõulise romaani õdede suhetest, saladustest ja sellest, kui kaugele võib minna armastatud inimese kaitsmiseks…

Ruby McKee on ime. McKee perekonnas sirguvad noorukesed õed leidsid ta vastsündinuna hüljatult sillalt ja temast saab Oregoni Pear Blossomi linna mitteametlik maskott, kes äratab lootuse pärast kaotust, mis linna hiljuti masendas. Ruby on elanud nagu võlumaailmas ja kui ta pöördub pärast välismaal reisimist koju tagasi, ootab ta, et teda ümbritseb samasugune õhkkond. Aga kohtumine linna musta lambaga sunnib teda esitama endale küsimusi oma salapärase mineviku kohta.

Dahlia McKee teab, et pole õige heita Rubyle ette seda, et ta on nii eriline. Aga Ruby päritolu kindlakstegemine aitaks Dahlial võita ka endale kohta Pear Blossomi ajaloos.

Hiljuti leseks jäänud Lydia McKeel on palju muresid ka ilma Ruby saladustele vastuste otsimiseta. Eriti kuna ta mehe parim sõber Chase hakkab muutuma tema elus probleemiks, mida tal pole põrmugi vaja.

Marianne Martin rõõmustab, et noorim õde saabus kodulinna tagasi, kuid tal on raske toetada Ruby ristisõda, kui ta oma elu muutub plahvatusohtlikuks.

Kui tõe otsimine Ruby kohta toob lagedale vapustava saladuse, siis kas see lahutab McKee õed üksteisest või seob nad tihedamini kokku?

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Romantika