Abikaasat otsimas

Barbara Cartland

Kirjeldus

Markii Milverton saabub väga ärritatud seisundis Whiteʼi klubisse, sest perekond käib lakkamatult peale, et ta naiks „sobiva neiu“.

Teda ei üllata, et kõik tema aristokraatidest sõbrad kannatavad samasuguse surve all, ning nad kogunevad oma täbara olukorra üle kurtma.

Neil kõigil on armulugusid veetlevate abielunaistega ning markii ise on hõivatud glamuurse krahvinnaga. Ometi saavad nad kõik aru, et peavad lõpuks abielluma, et kanda edasi esivanemate tiitleid ja perekonna pärandit.

Nende torisemist kuuleb pealt Sandelfordi hertsog ning teeb neile ettepaneku minna tundmatuna maapiirkondadesse ja leida ilus tüdruk, kellest saaks nende unistuste naine.

Kui nad kolme kuu möödudes peavad tunnistama ebaõnnestumist, tuleb neil aktsepteerida perekonna ettepanekut. Ühtlasi pakub ta tuhandenaelase autasu neile, kelle käik õnnestub.

Hertsogi pakkumine tekitab neis sportlikku huvi, ja markii on esimene, kes selle vastu võtab.

Varjates end John Miltoni nime taha, asub ta üksinda ratsutades teele ja satub mitmesse kummalisse seiklusse inimestega, kellega ta muidu kunagi ei kohtuks.

Ta aitab mõnel neist leida õnne, siis tüdineb ja otsustab koju tagasi pöörduda, aga enne läheb veel viimase võimalusena ühte külasse.

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Romantika