Raamatupood mererannas

Susan Mallery

Kirjeldus

New York Timesi menuautori Susan Mallery raamat sõpradest, kellest saab pere, et uuesti alustades üksteist toetada...

Kui saatus viib kokku kolm võhivõõrast naist, kes kõik tahavad võtta üürile kenad ruumid California rannikul, sünnib sellest raamatupood mererannas. Kauplus on nii raamatupood, kingipood kui ka kondiitriäri ning just see, millest Bree, Mikki ja Ashley on unistanud. Aga kuigi äril läheb hästi, on nende eraelud puntras.

Bree, kellele on teinud haiget väga andekad, ent külmad vanemad ja lahkunud abikaasa reetmine, on tõotanud iga hinna eest oma südant kaitsta. Isegi Ashley venna, kirjaniku ja seikleja eest, kes on miljoneid inspireerinud. Ashley vend on esimene mees, kes näeb läbi Bree ehitatud müüri tema tõelist mina, ja see hirmutab Breed. Mikki on teinud läbi lahutuse, aga kuidagimoodi on tal õnnestunud oma eksi ja ämma-äiaga sõbraks jääda, kuni uus mees ta elus muudab seda, kuidas teda näevad kõik teised ja ka ta ise. Ashley avastab samal ajal, et ta suur armastus ei kavatse temaga kunagi abielluda. Kas tal õnnestub elada abikaasa olemata, isegi kui see tähendab, et ta võib saada kõik muu, mida ta on ihanud?

Igal reedeõhtul kogunevad kolm sõpra päikeseloojangu ajal raamatupoe ette randa, et juua koos šampanjat. Sedamööda, kuidas nende side tugevneb, innustavad nad südantsoojendavalt ilusas loos sõprusest, sõsarlusest ja armastuse kõike muutvast jõust üksteist oma parima minani jõudma.

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Romantika