Parim kättemaks on armastus

Anna E. Collins

Kirjeldus

Armumisest saab parim kättemaks. Vahvalt lustakas romantiline komöödia sisekujundajast, kes lööb kampa töökaaslasest mõistatusliku arhitektiga, et maksta eksile kätte ainsal viisil, mis talle pähe tuleb: ehitades tolle maja kõrvale kiusumaja.

Räägitakse, et parim kättemaks on hästi elatud elu. Aga mõnikord pakub teise õnnetuks tegemine hulga rohkem rahuldust. Sel eesmärgil ostab sisekujundaja Dani Porter ära tühja kinnistu ekskihlatu maja kõrval… maja, kuhu nad pidid koos kolima, enne kui mees teda nende maakleriga pettis. Dani otsustab ehitada puhkemaja, mis a) rikub eksi vaate ja meelerahu ning b) tõestab, et Daniga ei jännata. Tere tulemast Kiusumaja projekti.

Plaan osutub peagi arvatust keerulisemaks, kui Dani on sunnitud tegema koostööd Wyatt Montegoga, nägusa kõrgi arhitektiga töö juurest, kes on ainus, kel on võimalik talle maja joonised koostada. Wyatt on lakooniline ja range, sedasorti mees, kes sööb võileiba noa ja kahvliga. Ent objektil ja väljaspool seda rohkem aega koos veetes hakkab Dani nägema selle kalgi pinna all midagi rohkemat, midagi üllatavat, haavatavat ja reaalset. Ning mida lähemale ta eesmärgile jõuab, seda rohkem hakkab ta kahtlema, et kättemaksu saavutamine võib tähendada millegi mõõtmatult toredama kaotamist…

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Romantika