Suveotsijad

Sarah Morgan

Kirjeldus

Laske Sarah Morganil viia end suvepäikese kätte, kus südamlikku seiklust saadavad eneseotsingud ja häbitu kosjasobitamine.

Kathleen on kaheksakümneaastane. Pärast kohtumist sissemurdjaga nõuab tütar tema kolimist vanadekodusse. Kuid Kathleen ei taha sellest midagi kuulda. Tema soovib – vajab – hoopis seiklust.

Liza on mattumas pereelu igapäevastressi alla. Viimane, mida tema vajab, on see, et ta ema sõidab metsikule puhkusereisile ja tekitab temas iha ka ise üksinda suve nautida.

Marthal on käsil esimese eluveerandi kriis. Tal pole ei tööd, armastust ega inspiratsiooni. Ta lihtsalt ei saa oma eluga hakkama. Kuid ta teab, et midagi peab muutuma.

Kui Martha näeb kuulutust, kus Kathleen otsib autojuhti ja kaaslast, kellega võtta ette oivaline autoretk läbi Ühendriikide, otsustab ta võtta seda vastusena oma palvetele. Ta pole küll maailma kõige parem autojuht, kuid autosõit on kahtlemata parem kui elu koos vanematega. Mis võõraga reisimisse puutub, siis pole see mingi probleem. Pealegi, kui palju tüli ühest 80-aastasest prouast ikka saab olla?

Naised võtavad ette elu meeldejäävaima seikluse ning saavad teada, et kunagi pole liiga hilja otsast alustada...

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2023
Keel Eesti
Kategooria Romantika