Isegi kui ma kukun

Abigail Johnson

Kirjeldus

Brooke ja Heath poleks kunagi tohtinud sõpradeks saada, armumisest rääkimata

Aasta tagasi kaotas Brooke Covington kõik, kui tema armastatud vanem vend Jason tunnistas üles oma parima sõbra Calvini mõrva. Brookeʼist ja tema perekonnast said sotsiaalsed paariad, murtud ja võimetud üksteist lohutama. Brookeʼi ainsaks trööstiks jääb uisuhall, kus ta töötab, ent ta ei luba endal enam unistada professionaalse iluuisutaja tulevikust.

Kui Brooke kohtab tee ääres Calvini nooremat venda Heathi ja pakub talle küüti, muutub kõik. Ta vajab kedagi, kellega rääkida, ja Heath samuti. Mitte keegi teine ei mõista, milline see olukord on. Brookeʼi vend elus, kuid läinud; Heathi vend surnud, kuid igal pool. Varsti kohtuvad nad salaja, hoolimata teadmisest, et mõlemad perekonnad oleksid šokeeritud, kui nad sellest teada saaksid. Heathi viha ja Brookeʼi süütunnet hakkab asendama midagi hirmutavalt õrna, muutes nad teineteisele veelgi lähedasemaks.

Aga kui mõrva kohta paljastub uus saladus, peab Brooke valima, kelle valu ta peab taluma – tema enda või Heathi perekonna oma. Sest ta ei saa üht leevendada, tegemata haiget teisele.

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Romantika