Räägi minuga raamatute keeles

Kate Bromley

Kirjeldus

Inspiratsioon võib tulla kõige ebatõenäolisemast – ja ebamugavamast – allikast

Kara Sullivani elu on täis armastust – ehkki väljamõeldud kujul. Menuromaanide autor ja mõjukas bookstagrammer on rahul sellega, kui saab „elu lõpuni õnnelikult koosˮ doosi raamatukaante vahelt kätte.

Ent siis? Kara parim sõber abiellub järgmisel nädalal, mis tähendab pulmastressi, lisaks on saabumas ta järgmise romaani tähtaeg ning ta pole sellest veel sõnagi kirja pannud. Viimane asi, mida ta vajab, on see, kui ta marru ajav esimene armastus Ryan Thompson järsku pulmapeole ilmub. Kuid Ryani ootamatu saabumine äratab Karas loomingulise sädeme, mida ta nii hädasti vajab, innustades teda kirjutama lõpuni oma kuuma ajaloolist romaani.

Kasvavate pulmakohustuste, läheneva tähtaja ja maksmist vajavate arvete tõttu teab Kara, et suudab oma raamatu valmis kirjutada ja selle tegelastele igavest õnne pakkuda vaid ühel moel. Ent kas ta suudab leppida selle ebatõenäolise, äärmiselt nägusa muusaga, kes paneb ta igas mõttes proovile, et päästa pulmad ja oma karjäär ning võib-olla kirjutada õnnelik lõpp ka enda jaoks?

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2023
Keel Eesti
Kategooria Romantika