Kui sa teadsid. Caboti romaan, 3. raamat

Jamie Beck

Kirjeldus

Ebatõenäoline paar peab otsustama, mis tõeliselt perekonda määratleb

Gentry Caboti mässuline elu jääb kriginal seisma, kui üheöösuhe viib ta kainestavale uuele reaalsusele: emadusele. Kurnatud ja kõigest rabatud, võitleb varasem metsik laps, et omaenda last kasvatada. Gentry tunnetab, et ta on Cabotitest erinev, kuid see, mida tema poeg kõige rohkem vajab, on perekond. Poja pärast püüab ta uuesti üles ehitada silda pereliikmete vahele, kuid esialgu vajab ta veidi abi oma kodus.

Humanitaarabitöötaja Ian Crawford on oma elu pühendanud teiste teenimisele. Sunnitud ajutiselt Ameerikasse naasma, on ta innukas Haitile tagasi suunduma, et laiendada mittetulundusühingut, mille ta hiljuti oma kadunud isa auks oli loonud. Seda pole võimalik ilma rahata teha, seega kui Gentry pakub talle kopsakat palgatšekki lühiajalise tööotsa eest lapsehoidjana, ei saa ta äraütlemist endale lubada. Ian ootab, et tal tuleb tegemist privilegeeritute probleemitulvaga. Ta ei oska aga oodata seda, et ajutiseks isaks olemine teda nii kiiresti muudab.

Hoolimata kasvavast kiindumusest Gentrysse ja tema lapsesse, on Ianil ikka veel omad unistused ja Gentry tahab pojale täiskohaga isa. Kui lapse bioloogiline isa uuesti välja ilmub, kas Gentry ja Ian suudavad hoida koos loodud perekonda või lõpetavad lahus, olles teineteisest valgusaastate kaugusel?


Vaata ka:

Enne kui ma teadsin. Caboti romaan, 1. raamat
Kõik, mida me teadsime. Caboti romaan, 2. raamat

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2023
Keel Eesti
Kategooria Romantika