Väeallikas

Lauren Roxburgh

Kirjeldus

Tuuma sütitamise, keha väestamise, stressist vabanemise ja elu ümberkohandamise peidetud võti

Programm, mis vabastab vaagnapõhja tugevdades stressist, annab kehale jõudu ning tungib pinge füüsilise ja vaimse allikani

Suure tõenäosusega tunneb teie keha iga päev mingit laadi stressi, olgu selleks siis põletik, kõhupuhitus, pinge, ebamugavus, ärevus või valulik seks. Meie tähelepanu hajutavad pidevalt tervisehäired, millele me ei näi lahendust leidvat.

Keha joondamise ekspert Lauren Roxburgh usub, et kõik probleemid on võimalik lahendada, kui kõigepealt avame oma vaimse ja füüsilise tervise vundamendi: vaagnapõhja. Vaagna juurel asudes määrab see ära, kui tugev on kere, kuidas me tuleme toime stressiga ja kui palju energiat jõuab ülejäänud kehasse. Kui me ei pööra tähelepanu vaagnapõhja seisundile, minetame üldise füüsilise, emotsionaalse ja vaimse tervise võimsa võtmekomponendi. Roxburgh esitleb täiesti uut lähenemist heaolu kujundamisele – sellist, mis põhineb tugeval vaagnapõhjal, avatud energiakanalitel ja meeleselgusel.

Raamat pakub sügavat arusaamist sellest, kuidas holistilise, multisensoorse programmi abil seda jõudu suurendada. Vaagnapõhjast alustades keskendub Roxburgh viiele väekeskusele, mida saab kehas ära kasutada – nendeks on: süda ja õlad; kere ülemine osa; kere süvalihased; vaagnapõhi; pea, kael ja lõualuu.

Tervendavale liikumisele suunatud harjutuste, toitvate retseptide – alates enesekindlust suurendavast toonikust ja lõpetades juurepiirkonda virgutava kondipuljongiga – ja holistilise teraapia meetodite, muu hulgas visualiseerimisharjutuste, aroomiteraapia jne näol annab Roxburgh meie käsutusse vahendid, mille abil keha ja elu uuesti paika saada.

Veel
Kirjastaja Ersen 2 (Eram Books OÜ)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Tervis ja elustiil